Naše referenčné stavby

Na výber máme veľké množstvo zrealizovaných stavieb na ktorých boli použité naše olejové nátery. Detajlnejšie vám v tejto sekcii niektoré z nich predstavíme. Jedná sa o objekty, ktoré realizovali naši najvýznamnejší obchodní partneri, s ktorými máme dlhoročné skúsenosti.
Na väčšine týchto stavieb sú použité farebné oleje, ktoré vznikali počas výstavby a nie sú obsiahnuté v žiadnej vzorkovnici. Jedná o takzvané odtiene na mieru.

Na tejto mape môžete vidieť rozmiestnenie zrubov, dreveníc a drevostavieb povrchovo upravenými olejmi dodávanými našou spoločnosťou. Jedná sa o stavby umiestnené na Slovensku a v Českej republike. Na mape sú znázornené len veľké stavby, pričom pri nových stavbách bol našími olejmi povrchovo upravovaný nie len exteriér, ale aj interiér. Mapa neobsahuje malé stavby ako napr. záhradné domčeky, altánky pergoly a pod. Mapa je aktualizovaná priebežne.
Z hľadiska zachovania súkromia naších zákazníkov, nie je umiestnenie stavieb na mape úplne presné. V prípade záujmu, je však možné na niektorých stavbách dohodnúť osobnú návštevu.

Image