oleje_na_drevostavby_zruby_a_drevenice

Oleje na drevostavby, zruby a drevenice

V našej spoločnosti sa zaoberáme ucelenými riešeniami povrchovej úpravy drevostavieb. Jedná sa o ochranné olejové nátery na vonkajšiu - exteriérovú časť, resp. na vnútornú - interiérovú časť týchto objektov.

Na základe našich dlhoročných skúseností, ale aj skúseností našich dodávateľov, poskytujeme komplexné riešenia, pričom kladieme veľký dôraz na zachovanie prirodzeného vzhľadu dreveného povrchu ako aj jeho zafarbenia.

Hlavným zameraním je povrchová úprava zrubových stavieb a dreveníc, ale vo veľkej miere taktiež rôznych drevených konštrukcíí, fasádnych obkladov, altánkov a taktiež záhradných chatiek.

Materiály na povrchovú úpravu pripravujeme v našej spoločnosti nielen na základe našich bežných farebných vzorkovníc, ale aj na základe konkrétnych požiadaviek zákazníkov.
Pripravujeme ucelené systémy, ktoré neprispôsobujeme len farebnej požiadavke zákazníka, ale berieme na zreteľ aj umiestnenie stavby, jej nadmorksú výšku a všetky okolité vplyvy, ktoré môžu mať dopad na povrchovú úpravu stavby.

Jedná sa hlavne o okolitú vlhkosť prostredia. Je totiž rozdiel, pokiaľ je drevostavba umiestnená v blízkosti lesa a teda nemá dostatok slnečného žiarenia, alebo je umiestnená na slnečnom pozemku. V prvom prípade môže časom dochádzať ku tvorbe povrchovej plesne, prípadne sa môže v takomto vlhkejšom prostredí veľmi dobre dariť drevokazným hubám.

Na našej stránke taktiež nájdete mnôžstvo našich skúseností, ktoré majú vo veľa prípadoch zásadný význam pri povrchovej úprave a výrazne tým predlžujú životnosť náteru a teda aj interval údržby.